Arama sonuçlarınız

Hizmetlerimiz

Kat Karşılığı İnşaat

Kat Karşılığı İnşaat Yapımı, KAYALAR İNŞAAT’nın inşaat faaliyetleri içerisinde yer almaktadır.

Kayalar İnşaat olarak kendi arsalarımız üzerine inşaatlar yaptığımız gibi ,doğru lokasyonlarda kat karşılığı inşaatlar da yapmaktayız.

Profesyonel anlayış ve  ekibi ile  günümüze kadar birçok kat karşılığı inşaat projesini başarı ile tamamlayan şirketimiz ,bundan sonra da kat karşılığı inşaat projeleri gerçekleştirmeye devam edecektir.

İstanbul Antalya Sakarya Bilecik ve ilçelerinde inşaatlarımız için konut, ticari, sanayi imarlı, tapulu, yasal sorunsuz  kat karşılığı uygun arsalar arıyoruz.

Taahhüt

Şirketimiz, kendi arsaları üzerine  ve kat karşılığı olarak yaptığı inşaat faaliyetlerinden elde ettiği tecrübelerini, 2000 yılından itibaren  taahhüt  alanına da taşımıştır.

Kayalar İnşaat,  teknik ve güncel maliyet analizi yapabilme yeteneği ile taahhüt projelerine optimum fiyat verebilme olanağına sahiptir.

Şirketimiz taahhüt hizmetleri alanında aşağıdaki çalışmaları yapmaktadır.

Betonarme ve ince inşaat çalışmaları
; Komple, anahtar teslimi inşaatlar yaptığımız gibi, projelerin  sadece betonarme veya ince inşaat işlerine de teklif verebilmekteyiz.

Fizibilite , projelendirme, müşavirlik; Sadece, bize sunulan projelerin  uygulamasını yaptığımız gibi, henüz arsa konumunda olan gayrimenkullerin fizibilite, projelendirme ve müşavirliğini de üstlenerek, inşaatlarını gerçekleştirmekteyiz.

Konut, İşyeri , Fabrika projeleri
; Konut, işyeri, iş merkezi, fabrika vb. projeleri hayata geçirmek isteyen, bireysel veya kurumsal yatırımcılara, iddialı fiyat politikamız ve kaliteli çalışmalarımız ile hizmet sunmaktayız.

Garimenkul Alım Satım

Emlak Piyasası şartlarına uygun şekilde emlaklarınızı alıyor ve satıyoruz. İstediğiniz taktirde Emlaklarınızın satılmasında aracılık hizmetimiz ile de sizlerin yanındayız.

Emlaklarınızla ilgili bilgileri bize istediğiniz şekilde ulaştırmanız yeterli, biz gerekli araştırma ve değerlendirmeleri yapıp en kısa sürede sizlere dönüş sağlarız ve sizin onayınızla işlemleri başlatır takip eder ve sonuçlandırırız.

Listeleri Karşılaştır